KSK Voleybol Şube Yönetiminden Yaşar Üniversitesine teşekkür

Voleybol Kadınlar 1.Ligi’nde Karşıyaka ile Göztepe arasında oynanan İzmir derbisinin ardından Karşıyaka Voleybol Şube Yönetimi açıklamalarda bulundu. Yönetim, açıklamasında Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.M.Cemali Dinçer’e ve Yaşar Üniversitesi ailesine teşekkür etti.

Açıklama şöyle:

“28 Ocak Salı akşamı 5000’e yakın kişinin Türkiye Kadınlar 1.Ligi taraftar rekoru kırdığı Karşıyaka-Göztepe karşılaşmasının haklı gururunu yaşamaktayız.

Öncelikle her iki karşılaşmanın taraftar ile oynanmasının yolunu açan başkanımız Sayın Turgay Büyükkarcı’ya ve ezeli rakibimiz, ebedi dostumuz Göztepe Başkanı Sayın Mehmet Sepil’e;

Maç öncesi, esnası ve sonrasında en ufak bir olay yaşanmadan karşılaşmanın tamamlanmasını sağlayan İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ve görevli emniyet personeline;

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve görevli personeline;

Türkiye Voleybol Federasyonu’na, karşılaşmanın hakemleri, gözlemcisi ve saha komiserine;

Sezon başından bu yana desteğini bizlerden esirgemeyen Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. M.Cemali Dinçer ve Yaşar Üniversitesi ailesine gösterdikleri çaba, emek ve iyi niyetleri için teşekkürlerimizi sunarız.

Takımına verdiği destek, rakibine gösterdiği saygı, maçın içinde yarattığı atmosfer, salon sporu kültürü ile tartışmasız tüm Türkiye’nin imrenerek izlediği Büyük Karşıyaka taraftarına bu unutulmaz gecenin mimarı oldukları, bu gururu tüm camiamıza yaşattıkları için sonsuz teşekkürler.

4 sezon önce yola çıktığımız ‘’tüketmeye yönelik değil üretmeye yönelik’’ felsefemizle, bu görev bize emanet olduğu sürece Karşıyaka Spor Kulübü için doğru bildiğimizi yapmaya devam edeceğiz.

 KSK Voleybol Şube Yönetimi “